Prečo Drutex

Popredný výrobca zvislých okien v Európe.

Spoločnosť DRUTEX S.A. s výrobným potenciálom umožňujúcim výrobu až 7000 kusov okien denne je popredným výrobcom v Európe. Vo svojej ponuke má okrem výrobkov z PVC aj drevené a hliníkové okná a dvere, hliníkové fasády, zimné záhrady, protipožiarné dvere a rolety.

7-dňová doba realizácie objednávky

Spoločnosť DRUTEX S.A. kládla odjakživa dôraz na nezávislosť, flexibilitu a prevádzkovú efektivitu. Dnes firma vďaka tomu ponúka najkratšie dodacie lehoty objednávok na trhu, len 7 dní v celej Európe, čo je raritou medzi svetovými výrobcami stolárskych výrobkov. Disponujeme modernou dopravnou flotilou, zloženou z viac ako 250 vozidiel.

Celosvetový dosah pôsobenia

Spoločnosť DRUTEX S.A. vlastní sieť zloženú z viac ako 3500 obchodných partnerov po celom svete. Mimo Európy predáva svoje výrobky napr. v USA, Mexiku, Austrálii, či na Blízkom východe. Export dnes predstavuje viac ako 70%. Výrobky spoločnosti DRUTEX S.A. získali početné certifikáty, osvedčenia a technické schválenia, udeľované renomovanými certifikačnými inštitúciami po celom svete.

Nezávislosť v oblasti výroby

DRUTEX S.A. vyrába okná od A do Z. Má k dispozícii svoje vlastné oddelenie pre výskum a vývoj, konštrukčnú kanceláriu a skúšobné laboratórium. Samostatne vyrába okenno-dverové profily najvyššej kvality triedy A (výlučne zo základného materiálu) a izolačné sklá. Spoločnosť okrem stolárskych výrobkov z PVC ponúka aj rolety, drevené okná a dvere, hliník, fasády a zimné záhrady.

Vypracovanie cenovej ponuky