O spoločnosti

História firmy

Spoločnosť Drutexplast vznikla v roku 2002, a to spojením dvoch živnostníkov - Jána Dudeka a Ing. Gejzu Bretza. Dovtedy samostatne podnikajúce osoby vstupovali do vedenia spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti drevárskeho priemyslu a poskytovania služieb. Cieľom partnerov bolo vybudovať stabilnú a dynamicky sa rozvíjajúcu firmu, ktorá prinesie na trh vysoko kvalitné výrobky s profesionálnym servisom.

Táto snaha vyvrcholila v roku 2003, dohodou medzi Drutex, s.a. a Drutexplast, o spoločnom prieniku na slovenský trh. Od tohto momentu sa spolupráca prenáša aj do názvu a loga firmy – Drutexplast.

Drutexplast, ako výhradný dovozca okien a dverí, spoločnosti Drutex, s.a., sa stáva pevnou súčasťou trhu v oknárskom priemysle. V roku 2008 sa firma Drutexplast, pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzením – Drutexplast, s.r.o.

Spoločnosť Drutexplast, s.r.o. so svojimi partnermi sa dnes výrazným spôsobom presádza v predaji okien a dverí na území celej Slovenskej republiky. Dôkazom toho sú stále rastúce počty spokojných klientov, nepretržitý záujem a spokojnosť so značkou Drutex.

Na základe dohôd vieme ako jediná spoločnosť na Slovensku garantovať najnižšie ceny okien Drutex, pravidelnú dodávku do 7 dní, a profesionálny záručný a pozáručný servis zdarma.

Novým cieľom spoločnosti Drutexplast, s.r.o. je čo najlepšie plniť očakávania našich klientov k ich najväčšej spokojnosti.

Vypracovanie cenovej ponuky